Sutinku su bilietų pirkimo ir naudojimo tvarka

Bilietų įsigijimo internetu tvarka


I. Bendra informacija

1. Bilietų pardavimo internetu sistemoje galima įsigyti bilietus į Muziejaus renginius Lietuvos Respublikoje ir užsienio šalyse: Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Rusijoje ir kitose šalyse, kur yra interneto ryšys. Mokėjimai atliekami per mokėjimo sistemą www.paysera.lt. Siūlomi mokėjimo būdai apima daugumos Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės paslaugas bei kreditines korteles. 
2. Perkant bilietus į delfinariumą, sistema automatiškai parenka vietas sėdėti. Vietų pažymėti rankiniu būdu negalima.
3. www.ljm.lt yra pritaikyta įsigyti bilietus mobiliais įrenginiais.
4. www.ljm.lt informacija yra pateikiama lietuvių, anglų ir rusų kalbomis
5. Pirkimas galimas tiek prisijungus, tiek neregistruotiems vartotojams.


II. Įsigijimo taisyklės

1. Lankytojas, pirkdamas bilietą internetu privalo įsitikinti, kad pasirinko reikiamą datą ir laiką, lankytojų kategorijas bei jų kiekį.
2. Pasirinkus bilietus, lankytojas suveda savo duomenis,kurie reikiami, kad bilietas būtų atsiųstas, patikrina krepšelio informaciją, sutinka su bilietų pardavimo, naudojimo sąlygomis, tada vyksta apmokėjimas.
3. Pasirinkus nustatymą „Reikalinga sąskaita faktūra“, bus sugeneruota elektroninė sąskaita faktūra pagal  pateiktus asmens ar įmonės duomenis. Ji bus atsiųsta el. laišku kartu su bilietais.
4. Mokėjimas vykdomas  mokėjimų sistemoje www.paysera.lt.  
5. Gavus www.paysera.lt atsakymą apie sėkmingą apmokėjimą, lankytojui išsiunčiami bilietai.
6. Lankytojas, įsigijęs bilietą internetu, privalo savarankiškai įvertinti atvykimo iki Lietuvos jūrų muziejaus laiką. (Ypač vykstant automobiliu, pasirinkite ankstesnį keltą (galite netilpti į keltą, įvertinkite automobilio pastatymo laiką).
7. Vaikai iki 4–erių metų (į delfinariumą), vaikai iki 6–erių metų (į muziejų ir akvariumą), kuriems bilieto pirkti nereikia, – fiksuojami kontrolės vietose, jų perkant bilietus sistemoje žymėti nereikia.
8. Mokytojams, lydintiems vaikų grupes į delfinariumą, pagal proporciją  1:10 automatiškai suteikiamas nemokamas bilietas, būtina įvesti visų lydinčiųjų, suaugusiųjų skaičių, kad būtų priskirtas nemokamas bilietas. 
9. Sistema automatiškai suformuos nemokamus bilietus bei bus pritaikyta grupinio bilieto kaina, kai perkate 15 ir daugiau bilietų. 
10. Perkant iki 10 bilietų – pasirinkite iš sąrašo. Perkant daugiau nei 10 vienos kategorijos bilietų, įveskite reikiamą kiekį ir paspauskite „Enter“.
11. E–bilieto turėtojas turi atspausdinti el. paštu gautą unikalų PDF failą ant A4 balto popieriaus lapo spalvotu arba nespalvotu spausdintuvu ir pateikti atvykęs kontrolės vietoje.
12. Yra galimybė nuskaityti brūkšninį kodą iš lankytojo mobilaus įrenginio, lankytojas pats atsakingas už mobilų internetą ir/ar kitus būdus kiekvienam brūkšniniam kodui atversti. Kontrolės vietoje iš mobilių įrenginių skenuojami TIK pavienių lankytojų bilietai, ne grupių.
13. Jei vartotojas nenuims nustatymo „Naujienlaiškiai“, sistemoje „nPoint“ išsaugosime šio vartotojo duomenis ir bus galima sugeneruoti vartotojų sąrašą, kuriems siunčiami naujienlaiškiai.


III. Bilietų naudojimo taisyklės

1. Lankytojai, įsigiję bilietus į delfinariumą į salę įleidžiami likus 20–40 minučių iki delfinų pasirodymo pradžios.  Vaikai nemokamai įleidžiami iki 4–erių metų, nesuteikiant papildomos vietos sėdėti salėje, perkant bilietus jų sistemoje žymėti nereikia. 
2. Bilietas galioja tik jame nurodytam renginiui konkrečia data ir laiku.
3. Jei bilietas įsigytas su nuolaida, lankytojas kontrolės vietoje privalo pateikti nuolaidą suteikiantį dokumentą. Lankytojas privalo įsigyti bilietą be nuolaidos muziejaus kasoje, jeigu negali pateikti galiojančio dokumento, suteikiančio nuolaidą.
4. Lankytojui rekomenduojama įvertinti tai, kad iki Lietuvos jūrų muziejaus reikia vykti keltu, kuris kursuoja pagal grafiką.  
5. Lankytojas privalo išsaugoti bilietą ir kvitą (perkant kasoje) iki renginio pabaigos.
6. Bilietas nuskaitomas ir žymimas tik vieną kartą ir galioja tik vienam asmeniui. Kontrolės aparatai rodo pirmo skenavimo datą ir laiką. Jeigu bilietas pateikiamas skenuoti antrą kartą, lankytojas nebus įleidžiamas. Griežtai rekomenduojama saugoti įsigytus bilietus ir neperleisti jų tretiems asmenims.
7. Bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos nėra gražinami, išskyrus atvejus, jei renginys neįvyko ar buvo atšauktas dėl Lietuvos jūrų muziejaus kaltės.  
8. Jei renginys neįvyko dėl Lietuvos jūrų muziejaus kaltės, kasoje įsigytus bilietus galima grąžinti tik toje kasoje, kurioje jie buvo pirkti. Norint atsiimti sumokėtus pinigus, kasoje būtina pateikti įsigytus bilietus ir pirkimo kvitą. Jei renginys neįvyko dėl Lietuvos jūrų muziejaus kaltės, pinigai už internetu pirktus bilietus grąžinami pateikus prašymą Lietuvos jūrų muziejaus direktoriaus vardu su visomis pirkimo detalėmis.


 IV. Bilietų kontrolė

1. Bilietų kontrolę vykdo bilietų kontrolieriai skaitytuvų/skenerių pagalba. 
2. Jei su tuo pačiu bilietu ketinama praeiti antrą kartą, kontrolieriaus skaitytuve rodoma pirmo skenavimo data ir laikas.
3. Jei lankytojas nepraleidžiamas pro kontrolės tašką, kviečiamas administratorius, kasoje patikrinama, kodėl bilietas nebuvo praleistas. Ten bus nurodyta nepraleidimo priežastis – bilietas jau panaudotas arba baigėsi jo galiojimas.