Bilietų pirkimo ir naudojimo tvarka

Bilietų įsigijimo internetu www.ljm.lt tvarka

I. Bendrosios nuostatos

1. Bilietų pardavimo internetu sistemoje galima įsigyti bilietus į Muziejaus renginius Lietuvos Respublikoje ir užsienio šalyse: Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Rusijoje ir kitose šalyse, kur yra interneto ryšys ir nėra uždrausta prieiga pasiekti tokio tipo portalus. Mokėjimai atliekami per mokėjimo sistemą www.paysera.lt. Siūlomi mokėjimo būdai apima daugumos Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės paslaugas bei kreditines korteles.

2. Bilietų pardavimo modulis www.ljm.lt yra susietas su apskaitos, prekybos ir valdymo sistema „nPoint“ – gauna ir perduoda informaciją apie renginių sąrašą, jų pavadinimus, sektorių kainas, laisvas bei užimtas vietas, duomenų bazės yra apjungtos.

Sistemoje automatiškai parenkamos vietos.

3. www.ljm.lt yra pritaikyta ir įsigyti bilietus mobiliais įrenginiais.

4. Interneto vartotojo sąsaja užtikrinant Sistemos funkcijų pasiekiamumą veikia šiose interneto naršyklėse: Internet Explorer 8 ir naujesnėse versijose; Mozilla Firefox 11.0 ir naujesnėse versijose; Google chrome; Safari.

5. www.ljm.lt informacija yra pateikiama lietuvių, anglų ir rusų kalbomis

6. Pirkimas galimas tiek prisijungus, tiek neregistruotiems vartotojams.

7. Perkant bilietus internetu yra taikomas 0.25 Eur  mokestis kiekvienam bilietui, išskyrus atvejus, kaip LJM nustato kitą tvarką.

II. Įsigijimo taisyklės

1. Lankytojas, pirkdamas bilietą internetu privalo įsitikinti, kad pasirinko reikiamą datą ir laiką, lankytojų kategorijas bei jų kiekį.

2. Pasirinkus bilietus, lankytojas suveda savo asmens duomenis (vardas, pavardė, tel. numeris, el. paštas), patikrina krepšelio informaciją, paspaudžia, jog sutinka su bilietų pardavimo, naudojimo sąlygomis, tada vyksta apmokėjimas.

3. Kartu su bilietais, lankytojui pasirinkus nustatymą „Reikalinga sąskaita faktūra“, bus generuojama elektroninė sąskaita faktūra pagal kliento pateiktus asmens ar įmonės duomenis.

4. Mokėjimas vykdomas  mokėjimų sistemoje www.paysera.lt.  

5. Gavus www.paysera.lt atsakymą apie sėkmingą apmokėjimą, vartotojui išsiunčiami bilietai apmokėjimo metu nurodytu el. paštu.

6. Lankytojas, įsigijęs bilietą internetu, privalo savarankiškai įvertinti atvykimo iki Lietuvos jūrų muziejaus, delfinariumo laiką.

7. Perkant bilietus internetu kiekvienam bilietui yra taikomas Pinigų pervedimo mokestis – 0,25 euro centų.

8. Vaikai iki 4–erių metų (į delfinariumą), vaikai iki 6–erių metų (į muziejų ir akvariumą), kuriems bilieto pirkti nereikia, – fiksuojami kontrolės vietose.

9. Perkant bilietus sistema automatiškai parenka sėdimas vietas. Vietų pažymėti rankiniu būdu negalima.

10. E–bilieto turėtojas turi atspausdinti el. paštu gautą unikalų PDF failą ant A4 balto popieriaus lapo spalvotu arba nespalvotu spausdintuvu ir pateikti atvykęs kontrolės vietoje.

11. Yra galimybė nuskaityti brūkšninį kodą iš lankytojo mobilaus įrenginio, lankytojas pats atsakingas už mobilų internetą ir/ar kitus būdus kiekvienam brūkšniniam kodui atversti.

12. Jei vartotojas nenuims nustatymo „Naujienlaiškiai“, sistemoje „nPoint“ išsaugosime šio vartotojo duomenis ir bus galima sugeneruoti vartotojų sąrašą, kuriems siunčiami naujienlaiškiai.

III. Bilietų naudojimo taisyklės

1. Lankytojai, įsigiję bilietus į salę įleidžiami likus 20–40 minučių iki pasirodymo pradžios.  Vaikai nemokamai įleidžiami iki 4–erių metų, nesuteikiant papildomos vietos sėdėti salėje. 

2. Kiekvienas asmuo, norintis aplankyti Lietuvos jūrų muziejų ar delfinų pasirodymą, privalo įsigyti bilietą (atitinkamai pagal lankytojo kategoriją).

3. Bilietas galioja tik jame nurodytam renginiui konkrečia data ir laiku.

4. Jei bilietas įsigytas su nuolaida, lankytojas kontrolės vietoje privalo pateikti nuolaidą suteikiantį dokumentą. Lankytojas privalo įsigyti bilietą be nuolaidos, jeigu negali pateikti galiojančio dokumento, suteikiančio nuolaidą.

5. Lankytojui rekomenduojama įvertinti tai, kad iki Lietuvos jūrų muziejaus, delfinariumo reikia vykti keltu, kuris kursuoja pagal grafiką, ir atvykti anksčiau net ir įsigijus bilietą internetu.

6. Lankytojas privalo išsaugoti bilietą ir kvitą (perkant kasoje) iki renginio pabaigos.

7. Bilietas nuskaitomas ir žymimas tik vieną kartą ir galioja tik vienam asmeniui. Kontrolės aparatai rodo pirmo skenavimo datą ir laiką. Jeigu bilietas pateikiamas skenuoti antrą kartą, lankytojas nebus įleidžiamas. Griežtai rekomenduojama saugoti įsigytus bilietus ir neperleisti jų tretiems asmenims.

8. Bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos nėra gražinami, išskyrus atvejus, jei renginys neįvyko ar buvo atšauktas dėl Lietuvos jūrų muziejaus kaltės.  

9. Jei renginys neįvyko dėl Lietuvos jūrų muziejaus kaltės, kasoje įsigytus bilietus galima grąžinti tik toje kasoje, kurioje jie buvo pirkti. Norint atsiimti sumokėtus pinigus, kasoje būtina pateikti įsigytus bilietus ir pirkimo kvitą. Jei renginys neįvyko dėl Lietuvos jūrų muziejaus kaltės, pinigai už internetu pirktus bilietus grąžinami pateikus prašymą Lietuvos jūrų muziejaus direktoriaus vardu su visomis pirkimo detalėmis.

       

IV. Bilietų kontrolė

1. Bilietų kontrolę vykdo bilietų kontrolieriai rankinių skaitytuvų pagalba. Skaitytuvas perduoda vaizdinį signalą apie galiojantį (žalia spalva) arba negaliojantį bilietą (raudona spalva) ir pagal tai bilietų kontrolieriai leidžia arba neleidžia praeiti lankytojams.

2. Jei su tuo pačiu bilietu ketinama praeiti antrą kartą, kontrolieriaus skaitytuve rodoma pirmo skenavimo data ir laikas.

3. Jei lankytojas nepraleidžiamas pro kontrolės tašką, kviečiamas administratorius, kasoje (admin modulyje) patikrinama, kodėl bilietas nebuvo praleistas. Ten bus nurodyta nepraleidimo priežastis – bilietas jau panaudotas arba baigėsi jo galiojimas.